Riekerink'ten Kayserispor maçı sonrası açıklamalar...

Riekerink'ten Kayserispor maçı sonrası açıklamalar...

Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink, Kyaserispor deplasmanı sonrası bazı açıklamalarda bulundu...

G.Saray'ın teknik patronu Riekerink, Kayserispor beraberliği sonrası açıklamalar yaptı.

Riekerink'in açıklamaları:
"Akhisar karşısında çok iyi bir Galatasaray vardı. Bugünkü Galatasaray'a bakıyoruz, iki devrede de farklı takım vardı sahada, gereken organizasyonu sağlayamadık. Uzun zamandır kazanan bir Galatasaray vardı, bunu sürdürmek istiyorduk ancak başarılı olamadık. İkinci yarıda oyuncu değişiklikleri yaptık ve daha fazla pozisyon yakaladık." 

Oyuncu değişiklikleri hakkında da konuşan Hollandalı, "Sinan Gümüş benim için bir kanat oyuncusu, ofansif olarak bize katkı sağlayabilecek durumda ancak bugün onu oyuna almadım. Yasin ile bir tartışma yaşamadık, tamamen taktiksel bir değişiklik yaptım. Bu değişikliğin temel sebeplerinden biri de Sneijder'e alan yaratmaktı, ikinci yarıda bunu başardık. De Jong'un çok ciddi bir sakatlığı umarım yoktur, MR sonucunu bekleyeceğiz" ifadelerine yer verdi. 

Umut Bulut'un maçtan sonraki açıklamalarına da değinen Hollandalı teknik adam, "Umut maçtan önce takım arkadaşlarıyla buluştu, ona gereken saygıyı gösterdi. Kulübe karşı bir saygısızlığı yok. Hem maçtan önce onu gördüm, hem maçtan sonra. Yeni bir takımda mücade ediyor, kendisine başarılar diliyorum" dedi.

Jan Olde Riekerink kimdir?
Jan Olde Riekerink (22 Şubat 1963, Hengelo, Hollanda) Hollandalı teknik direktör ve eski futbolcu. 16 Mart 2016 tarihinde geçici olarak Galatasaray teknik direktörü olarak göreve getirilmiştir.29 Haziran 2016 tarihinden itibaren kalıcı olarak görevdedir.

Görüntülenme : 2540 Güncelleme Tarihi: 10/09/2016 23:02:22
Yayınlanma Tarihi: 10/09/2016 22:49:42

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin