Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Riekerink'ten darbe girişimi ve Bruma sözleri

Riekerink'ten darbe girişimi ve Bruma sözleri

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, FC Zürih maçı sonrası konuştu.

17.07.2016 19:47

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, FC Zürih'i 3-0 mağlup ettikleri hazırlık maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Darbe girişimi ile ilgili konuşan Hollandalı hoca, "Çok güzel bir ülkeniz olduğunu düşünüyorum. Bu olaylar beni çok çok üzdü. Takımı etkilemedi desek yalan söylemiş oluruz. Türk oyuncularımız, çalışanlarımız için zor bir durumdu. Türkiye'de ailesi olanlar daha fazla etkilendi. Bazı dönemde, tekrardan ülkeye dönmeyi bile düşündük. Ama burada kalıp mesaj vermemiz gerekiyordu, ülkemiz için mesaj vermemiz gerekiyordu. Dik durarak mesaj verilmesi gerekiyordu. Oyuncularımı tebrik ediyorum, mental olarak kendilerini iyi hazırladılar. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum, mental olarak bu maçı oynamak kolay değildi" ifadelerini kullandı.

G.Saray'dan muhteşem başlangıç! Bruma şov...

"BRUMA ÇOK, ÇOK İYİ BİR FUTBOLCU"Bruma'nın performansından memnun olduğunu kaydeden antrenör, "Bu maça iyi hazırlandık ve güzel bir galibiyet oldu. Oyuncularımı ve teknik ekibimi tebrik ediyorum. Bruma ile yeni çalışmaya başladık ama çok çok iyi futbolcu olduğunu görüyorum. Performansından çok memnunum" diye konuştu.

Yönetime rest: 'Cimbom halkındır, lisenin değil'

Yorumlar | 0
üye profil