Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Riekerink Bey'in başarısı!'

"Riekerink Bey'in başarısı!"

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar da taraftarın modasına uydu, teknik direktöre “Riekerink Bey” diye hitap etti.

19.10.2016 05:39

Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar da taraftarın modasına uydu, teknik direktöre “Riekerink Bey” diye hitap etti.

GS TV’ye konuk olan Aktar, ilk olarak 22 Ekim’de yapılacak genel kurulla ilgili bilgilendirme yaptı, ardından da futbol takımıyla ilgili görüşlerini aktardı.

Levent Nazifoğlu’nun, Dursun Özbek’e muhalif listesinden aday olduğunu hatırlatan Galatasaray Divan Başkanı, “Seçim, seçim günü biter. Aynı şey Alp Yalman Başkan için de geçerli. Sportif AŞ’den girerek, konuyu yakın takibe alarak başarıya katkıları oldu. Fabrika ayarlarını bozmamak lazım. Politik davranmak da bir yol ama Levent Nazifoğlu’nun şeffaflık politikası doğru. Transfer haberlerini ben de okuyorum. Her zaman yüzde 100 isabet sağlayamazsınız” dedi.

Antrenörü devam ettirmekle doğru yaptıklarını ifade eden Aktar, “Hem iyi niyetli hem de futbolcularla iletişimi iyi olan bir karakteri var. Adnan Polat, Rijkaard’ı getirmişti. Barcelona’da harikalar yaratmıştı ama bizde olmadı. Ülkenin felsefesine ayak uyduramadı. Şu anda Riekerink Bey’in başarısının devamını ümit ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar | 0
üye profil