Riekerink: 'Benim yerime Eto'o mu gelecek'

Riekerink: 'Benim yerime Eto'o mu gelecek'

Galatasaray'da yönetim teknik direktör Riekerink'e tecrübeli forvet Eto'o yu önerince Hollandalı çalıştırıcının yanıtı herkesi şaşırttı.

G.Saray yönetimi, Riekerink ile ‘forvet toplantısı’ yaptı. Eto’o’yu alabileceklerini söyleyen yönetime Hollandalı hoca ise “Ben görevimden memnunum. Samuel Eto’o gelip de benim yerime G.Saray’da teknik direktörlük mü yapacak?” diyerek bu transferi hemen veto etti.

Forvet hattına yeni bir isim daha dahil edebilmek için yönetim arayışlarını sürdürürken menajerler Beşiktaş’ın kapısından dönen Samuel Eto’o’yu G.saray’a önerdi... Bip Spor’un haberine göre yıllık 3 milyon Euro alan Kamerunlu oyuncu ile ilgili yönetim de önceki gün Jan Olde Riekerink ile masaya oturdu...

Hollandalı çalıştırıcıya, onay vermesi halinde Eto’o’yu alabileceklerini belirten Başkan Dursun Özbek, Levent Nazifoğlu ve Mehmet Özbek hiç beklemedikleri bir yanıt ile karşılaştı... Deneyimli teknik adam, Samuel Eto’o’nun hem yaşına hem de Antalyaspor’daki durumuna göndermede bulunarak, “Ben görevimden memnunum. Samuel Eto’o gelip benim yerime G.Saray’da teknik direktörlük mü yapacak?” yanıtını verdi. Riekerink bu sözleri toplantıdaki herkesi kahkahaya boğarken 35 yaşındaki oyuncunun yüksek maliyeti nedeniyle zaten kuşku içinde olan yöneticiler de rahatladı. ‘SORUN GETİRİR’Ardından herkes Riekerink ile aynı görüşte olduğunu vurgularken Kamerunlu yıldızın Antalyaspor’da teknik ekibin işine çok karıştığı ve böyle bir durumun G.Saray geleneklerine aykırı olduğu fikri benimsenip “Eto’o bize ancak sorun getirir” yorumu ile bu defter kapandı.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 26/08/2016 12:53:47

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin