Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Dilmen'den G.Saray tepkisi: Siz kimsiniz?

Spor yazarı Rıdvan Dilmen, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e çağrıda bulundu. İşte Dilmen'in köşe yazısı...

10.08.2015 13:14

Spor yazarı Rıdvan Dilmen, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e çağrıda bulundu. İşte Dilmen'in köşe yazısı...

Bursa maçında kimler çıktı? Burak, Sneijder, Podolski... Diyelim 1-1 bitti, uzadı. Hocaya ben Burak'ı, Sneijder'i niye çıkardı demezdim. Çıkar bu maçta. Burak'la Sneijder uçağa binerken haftaya Sivas maçında 11 oynayacaklarını biliyorlar.

Futbolculara sesleniyorum. Hocanız zaten abiniz mi, antrenörünüz mü belli değil. Böyle güzel bir insanı yakalamışsınız. Hocanızı milyonlarca insanın önüne atmayın! Galatasaray gibi bir kulüpte oynuyorsunuz. Zor günlerde gelen ve şampiyon yapan, size öğretmeniniz olarak faydası olan bir insan Hamzaoğlu. "Olur böyle şeyler!" Olmaz! Bu uzun vadede Galatasaray'a zarar verir.

Dursun bey diyecek ki, "Kupa için teşekkür ederim ama beyler bir dakika! Florya'ya gidiyoruz. Siz kimsiniz ya hocanıza böyle davranıyorsunuz! Türkiye'de yaşanan 3 kupa var, hepsini Hamza hocayla almışsınız. 50 sene sonra bu sene konuşulur. Siz kim oluyorsunuz!" Hamza abiyle 3 kupa gelmez, Hamza hocayla gelir. G.Saray’ın yarınları kurtarması için hocayla oyuncular arasında köprü kurulması gerekiyor. (Sabah)

Yorumlar | 0
üye profil