Rıdvan Dilmen: Van Persie kalıyor diye biliyorum

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, Süper Lig'in sona ermesinin ardından 2016-2017 sezonunu değerlendirdi ve yeni sezon öncesi takımların transfer politikalarını yorumladı.

Yayınlanma Tarihi: 04.06.2017 21:10
Değiştirme Tarihi: 04.06.2017 21:10
Rıdvan Dilmen: Van Persie kalıyor diye biliyorum

Spor Toto Süper Lig'in 34.haftasında oynanan maçlar sonrası büyük heyecan sona erdi.

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, NTV Spor'da yayınlanan %100 Futbol programında Süper Lig'in sona ermesinin ardından 2016-2017 sezonunu değerlendirdi ve yeni sezon öncesi takımların transfer politikalarını yorumladı.

İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları;

"Van Persie kalıyor diye biliyorum. Fernandao ile de devam edecekler. Fenerbahçe'nin 11'inde 3-4 değişiklik olacaktır.Söylenenler gibi Fenerbahçe'nin ilk 11'inde 7-8 tane değişiklik olmayacaktır. Aykut Hoca Josef'i de beğeniyor, oynatacaktır."

"Aziz Yıldırım tarihin en önemli, başarılı başkanıdır. Benim görüşüm bu.Valbuena önemli bir oyuncu. Beşiktaş maçından çok etkilenmiş, gelme sebeplerinden biri de bu.Bursaspor 5 şampiyondan biri. Bu durum iyi bir ders olmalı onlara. Başakşehir gibi hep ilk 5'te olmak hedefleri olmalı."

'Ali Koç'un çıkışından sonra...' 

"Fenerbahçe "Vay be ne oyuncu aldı" dedirten bir futbolcu almayacak. Görünen bu. Ali Koç'un çıkışından sonra değişirse bilemem."

Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın kredisi var. Ama GS'de Dursun Özbek'in ve FB'de Ali Koç'un açıklaması sonra Aziz Yıldırım'ın kredisi sıfır!

'Büyük ailelerin aday olması önemli'

"Ali Koç'un, Ferit Şahenk'in, böyle büyük ailelerin Fenerbahçe'ye aday ve destek olması çok önemli."

"Podolski ve Bruma kesin gitti. Sneijder de yüksek ihtimalle gidebilir! Rodrigues de konuşuluyor..."