Rıdvan Dilmen, Riekerink'e eleştiri! "Neden yok..."

Yayınlanma Tarihi: 04.02.2017 22:20 | Değiştirme Tarihi: 04.02.2017 22:20

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, kupada oynanan Başakşehir-Galatasaray maçının ilk yarısını değerlendirdi.

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda oynanan Başakşehir-Galatasaray maçının ilk yarısını ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen değerlendirdi.

Dilmen, Galatasaray'ın tam kadro çıkmasına rağmen, 5 as oyuncusundan yoksun Başakşehir'e karşı tam takım olamadığını söyledi ve birtakım eleştirilerde bulundu.

Rıdvan Dilmen'in açıklamaları;

"Galatasaray açısından baktığımızda kestirmeden kupa kazanabileceği bir mücadelede yer alıyor. Galatasaray, Sneijder'in dışında tam kadro çıktı."

"Başakşehir ise 5 as oyuncusundan yoksun bir şekilde çıktı. Başakşehir hazır bir takım. Galatasaray ilk dakikalarda işyi oynuyordu ama kalsik goller yiyor. Başakşehir'in ilk golünde Visca'nın ayağı bir adım öndeydi."

"Emre'nin de Jouse'ye hareketi sert ise kırmızı kart olması gerekir ama tekrar izlemek lazım. Başakşehir aç oyuncularını oynattı. Galatasaray'da Muslera olmayınca çözülmeler yaşanabiliyor."

"Galatasaray golü ikinci yarının başında bulamazsa iyice demoralize olacaktır. Entereasan bir şekilde Garry Rodrigues'i oynatmıyor 11'de."

"Geldiği günden beri ilk 11 oynamadı. Eğer bu transferi yapıyorsam ben 11'de görmek isterim sonuçta yaşı da çok genç değil."