Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Rıdvan Dilmen'den şok yorum! "G.Saray'ın şampiyonluk şansı..."

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen Kayserispor-Galatasaray maçını değerlendirdi.

28.12.2015 09:54

Rıdvan Dilmen, Kayserispor-Galatasaray maçı sonrası yüzde 100 Futbol'da sarı kırmızılıların şampiyonluk şansını değerlendirdi. 

Galatasaray'ın ilk 11'ini gördüğünde hayal kırıklığına uğradığını belirten Rıdvan Dilmen, "Orta sahada Chedjou, Rodriguez, Selçuk İnan başladılar. Bu, 8 takım öndeki takımın orta sahasıdır, 8 puan gerideki takımın değil!" dedi.

Galatasaray'ın sadece hem şampiyonluk yarışından kopmaması için değil transfer yapması için de bu maçı kazanması gerektiğini belirten Dilmen, "Beşiktaş ve Fenerbahçe kazanırsa puan farkları 11 ve 10 olacak. Kapatılması zor. Şampiyonluk yarışında biraz gevşediğiniz zaman, hele ki önünüzde iki takım birden varsa zaten artık oyuncuların konsantrasyon sorunu olur" diye konuştu.

Sözlerini "Galatasaray şampiyonluk yarışından kopmak üzere. %10 kaldı ya da kalmadı şampiyonluk şansı. Ne kadar transfer yaparsa yapsın..." diye sürdüren Dilmen, Galatasaray şampiyonlukta sadece Fenerbahçe ya da sadece Beşiktaş ile çekişseydi şampiyonluk şansının olabileceğini ifade etti.

Dilmen, Mustafa Denizli'nin "Ben 6.'lıktan gelip şampiyon oldum" sözünü de anımsatarak "Ama Denizli'nin Beşiktaş'ı Galatasaray ve Fenerbahçe'nin erken havlu attığı ligde Sivasspor ile çekişerek şampiyon olmuştu" dedi.

Yorumlar | 0
üye profil