Rıdvan Dilmen futbol yorumculuğunu bıraktığını açıkladı

Uzun yıllardır NTV ekranlarda futbol yorumculuğu yapan Rıdvan Dilmen, görevini bıraktığını açıkladı. Dilmen, kararını Twitter hesabından yaptığı yazılı açıklama ile duyurdu. 

Yayınlanma Tarihi: 05.03.2021 16:22
Değiştirme Tarihi: 05.03.2021 16:22
Rıdvan Dilmen futbol yorumculuğunu bıraktığını açıkladı

Rıdvan Dilmen, NTV'den ayrıldığını ve yorumculuğu bıraktığını açıkladı. Kendisine ait sosyal medya hesabından paylaşım yapan Dilmen sert açıklamalarda da bulundu. 

İşte Rıdvan Dilmen'in yaptığı açıklama: 

"43 yıl önce lisanslı futbolcu olarak girdiğim Türk futbol ailesine, onurumla, şerefimle, namusumla hizmet ettiğim Milli Futbolcu- Teknik Direktör - Futbol Yorumcusu olarak yürüttüğüm süreci bugün itibariyle sonlandırıyorum. Vicdanım çok rahatım. Hiçbir şahıs, camia ve kurumla ilgili asla saygısızlığım olmadı."

"Son dönemde organize bir şekilde hedef gösterilerek bana ve aileme yaşatılan üzüntüyü, iftiraları başkaları gibi kabul etmem mümkün değildir!"

"Yakın bir zamanda bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl amaçlarının halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu, tetikçilerini ve azmettiricilerini bilgi ve belgelerle tek tek ifşa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın."