Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Rıdvan Dilmen: Benimle alay ettiler ama...

Yorumcu Rıdvan Dilmen, 2-0'lık Eskişehirspor maçı sonrası, "Ben alay konusu oldum ama Fenerbahçe 80 gol atar diyorum" dedi.

15.08.2015 11:23

Yorumcu Rıdvan Dilmen, 2-0'lık Eskişehirspor maçı sonrası, "Ben alay konusu oldum ama Fenerbahçe 80 gol atar diyorum" dedi.

Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe ile Eskişehirspor arasında oynanan 2015-2016 sezonunun ilk süper lig maçını yorumladı. Dilmen'in analizi şöyle:

- Beklediğim bir Fenerbahçe sahada vardı. Coşkusu müthiş. Oyuncuların hepsi yeni takımda kendini göstermek adına herşeyi yapıyordu. Ortada bir fark olduğu kesin. Maçta sonuca gidemeyen bir Eskişehirspor vardı. Eskişehirspor başarılı gözükse de yedikleri gollerde hatalar gözle görülür bir şekildeydi. Ofsayt taktiği Eskişehirspor'un gol yemesine neden oldu."

"Fenerbahçe 80 gol atar"

- Ben alay konusu oldum ama Fenerbahçe 80 gol atar diyorum. Fenerbahçe'ye karşı bekleyerek değil, oynayarak kazanırsın. Ozan transferinin ne kadar önemli olduğu şimdi daha net ortaya çıkıyor. Fenerbahçe, gol de yiyebilir ama 80 golün altında atmayacağı kesin.

fenerbahçe-eskişehirspor maç özeti

"Fernandao kırmızı kart görebilirdi"

- Fenerbahçe'nin temposu çok kötü değil. Fenerbahçe artık set özelliğinden vazgeçti. Küçük takımları parçalar ama dengi takımlarda ne olacağı belli olmaz. Fernandao kırmızı kart görebilirdi.

"Nasıl bir Fenerbahçe izleyeceğimizi gördük"

- Bu sezon nasıl bir Fenerbahçe izleyeceğimizi gördük. Fenerbahçe'nin bir futbol düzeni vardı ancak Pereira dönemi farklı olacağa benziyor. Fenerbahçe'nin pas kültürü vardı ama Portekizli teknik adam ile o eski yıllara dönüşünün sinyalini verdi.

"Pereira'nın istatistikleri çok farklı olacak"

- Aykut Hoca, İsmail Hoca'nın istatistikleri ile Pereira'nın rakamları çok farklı olacaktır. Fenerbahçe öne doğru oynayarak direk sonuca gitmeye çalışıyor. Fenerbahçe taraftarı belki oyunu beğenmemiş olabilir ama rakip takıma ara sıra pozisyon verdi. Fenerbahçe rakibini artık rahatsız eder. Eskişehirspor 10 kişi kaldıktan sonra herkes için maç bitti.

"Van Persie'yi ekim sonuna kadar beklemeliler"

- Fenerbahçeli taraftarlar ekim ayının sonuna kadar Robin van Persie'den tam performans beklemesinler.Bazen bir oyuncu 4 ya da 5 oyuncu demektir. Fenerbahçe en iyisini buldu; Ozan'ı buldu."

 "Türkiye'de manyak dolu"

- Mehmet Topal pırıl pırıl bir çocuk. Türkiye'de manyak dolu. Her şeyi okumasın, cevap vermesin.

Yorumlar | 0
üye profil