Rıdvan Dilmen'den Beşiktaşlı yıldızlara eleştiri! "Köy takımı zannettiler"

Rıdvan Dilmen'den Beşiktaşlı yıldızlara eleştiri! 'Köy takımı zannettiler'
Yayınlanma Tarihi: 29.10.2017 01:32 | Değiştirme Tarihi: 29.10.2017 01:32

NTV Spor'un ünlü yorumcusu Rıdvan Dilmen, Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

NTV Spor'un ünlü yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın deplasmanda 2-1 kazadığı Aytemiz Alanyaspor maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Rıdvan Dilmen, Lens ve Medel için "Burayı köy takımı zannettiler" dedi.

Rıdvan Dilmen'in başlıca açıklamaları şöyle:

- Her iki takım adına da maçta taktik disiplin yoktu. Bu da çok pas ve pozisyon imkanı sağladı. İlk yarıda çok iyi kaleci performansı vardı Beşiktaş'ta. Fabri muazzam iki şut çıkardı. İlk yarıda taktik disiplini olmayan, iki takımın da beraberliğe razı hâli vardı.

- Maçta kritik bir pozisyon var. Ricardo Quaresma'nın pozisyonu penaltı. Hakemin olduğu açıdan penaltı olduğu belli oluyor. Normal, anormal açı bilmiyorum ama hakemin gördüğü açıdan bence penaltıydı.

- Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde daha rahat oynuyor. Ligimizde ise 35'ten sonra oyun rus ruletine döndü. Alanyaspor hücum yaparken Beşktaş'tan en az 4 oyuncuyu göremiyoruz.

"Burayı köy takımı zannettiler"

- Lens ve Medel, siz ne yaptınız geldiğinizden beri? Önce aynaya bakacak oyuncu. Özel uçaklarla gelirken burayı köy takımı zannettiler. İşler iyi gittiği zaman, hep biz aileyiz denir. İşler kötü gidince, böyle problemler ortaya çıkar.

- Oğuzhan, bırak hocam ya gibi bir hareket yapmayacaksın, kabul edemiyorum. Bu takımın kaptanısın. Oğuzhan, Beşiktaş'ın kaptanıysan, önce 'Tamam hocam' diyeceksin. Milyonlarca kişinin karşısında, Şenol Güneş gibi bir hocana bunu yapmayacaksın.