Rıdvan Dilmen: 'Beşiktaş şampiyon olamaz'

Rıdvan Dilmen: "Beşiktaş şampiyon olamaz"

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Çaykur Rizespor - Beşiktaş maçının hem ilk hem de ikinci yarısına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Rıdvan Dilmen'in ilk yarı değerlendirmesi 

"Beşiktaş bu kadroyla bu oyunla şampiyon olamaz. Fenerbahçe, Beşiktaş gibi oynuyor; Beşiktaş,Fenerbahçe gibi oynuyor.Beşiktaş geçen yıl oynadığı formatı değiştirmek üzere. Rotasyon yaparken bir takım kendi tarzından asla vazgeçmemeli. Mevcut kadronda Oğuzhan ve Talisca yoksa ön alanda çalım atan oyuncular olmalı. Beşiktaş 4 tane tehlikeli konrtatak yedi. Marcelo ve Tosic kontrataklarda çok kritik savunma yaptılar. Beşiktaş'ın en büyük problemi şut çekmemesi. Bu kadro ancak şut atarak kazanabilir."

Rıdvan Dilmen'in ikinci yarı değerlendirmesi
"Maçı 90 dakika izlemeyen biri golün zamanını ve skoru görse "Beşiktaş amma da şanslı ha" der ama gerçek hiç de öyle değil. Şu maç 6-0 filan biterdi. İlk yarıda net olmasa da Beşiktaş'ın 6 pas civarında pozisyonları var. İkinci yarının ilk 15 dakikası ise 3-0 olurdu. 1. dakikadan bitiş düdüğüne kadar tek kale maç oldu. Birkaç cılız kontratağın dışında Fabri'yi hiç görmedik. Tolga mı oynar Fabri mi oynar bilemiyorum çünkü değerlendirecek bir pozisyon olmadı. Hiç topa yattığını görmedik, maçtan sonra duş bile almaz bence."

Görüntülenme : 2800 Güncelleme Tarihi: 01/10/2016 22:33:38
Yayınlanma Tarihi: 01/10/2016 21:20:38

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin