Ricardo Rodriguez'in menajerinden Fenerbahçe itirafı: Ali Koç'la görüştük, oynamayı çok istiyor!

Ricardo Rodriguez'in menajerinden Fenerbahçe itirafı: Ali Koç'la görüştük, oynamayı çok istiyor!
Yayınlanma Tarihi: 08.01.2020 11:02 | Değiştirme Tarihi: 08.01.2020 11:02

Savunmaya transfer arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'nin ilgilendiği oyunculardan Ricardo Rodriguez'in menajeri, sarı-lacivertlilerle ilgili açıklama yaptı. Menajer Di Domenico, Rodriguez'in Ali Koç'la görüştüğünü ve Fenerbahçe'de oynamak istediğini belirtti.

Milan forması giyen sol bek Ricardo Rodriguez'in menajeri Di Domenico, oyuncusunun Fenerbahçe'ye transfer olmak istediğini açıkladı.

TRT Spor'a konuşan Di Domenico, İsviçreli futbolcunun geçtiğimiz günlerde tatil için İstanbul'a geldiğini ve şehri inanılmaz beğenerek burada yaşamayı arzu ettiğini kendisine ilettiğini söyledi.

"FENERBAHÇE'DE OYNAMAYI ÇOK İSTİYOR"

İstanbul için 'dünyadaki en güzel şehirlerden birisi' yorumunu yapan oyuncusu Ricardo Rodriguez'in Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'la görüştüğünü de ifade eden Domenico, "Oyuncum, Fenerbahçe'de oynamayı çok istiyor" dedi.

Transferin önünde Milan'dan kaynaklanmayan bazı engellerin olduğunun da altı çizen menajer, Ali Koç'un istemesi durumunda bu pürüzlerin giderilebileceğine dikkat çekti.

Di Domenico ayrıca, Ricardo Rodriguez'in Ali Koç için "Dünya üzerinde çok büyük bir öneme sahip başkan ve iş insanı." dediğini de aktardı.