Ribery: 'Griezmann iyi bir futbolcu değil'

Ribery: "Griezmann iyi bir futbolcu değil"

Franck Ribery, Bild'le gerçekleştirdiği röportajda Atletico Madrid'in genç yıldızı Antoine Griezzman'ın iyi bir futbolcu olmadığını söyledi.

Bayern Münih'li Franck Ribery, Bild'le gerçekleştirdiği röportajda Atletico Madrid'in genç yıldızı Antoine Griezzman'ın henüz dünya klasmanında bir oyuncu olmadığını ve Fransız'ın daha çok yol katetmesi gerektiğini söyledi.

2014 yılında Madrid ekibine katıldığından beri 63 kez rakip fileleri havalandıran Griezmann, ayrıca 2016'nın Altın Ayakkabı ödülüne sahip olabilecek adaylar listesinde de yer alıyor. 

Ancek Ribery'e göre Griezmann, iyi performansınının devamlılığını sağlamakta zaman zaman sıkıntı yaşıyor. 2015 yılında 25 yaşındaki futbolcunun adı sıkça Bayern Münih ile anılmış, o dönem de Ribery, genç oyuncu için "Atletico için harika bir oyuncu ama Bayern farklı bir seviyede" ifadelerini kullanmıştı. 

Diego Simeone önderliğindeki Atletico Madrid, geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi'nde eşleşmiş, İspanyol ekip, Alman panzerlerini devler arenasından silip finale kalmıştı. 

Görüntülenme : 391 Yayınlanma Tarihi: 12/10/2016 19:18:46

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin