Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Real Madrid hakkında şok iddia!

İspanyol spor gazetesi AS, FIFA'nın Barcelona Kulübü'ne olduğu gibi Real Madrid'e de transfer yasağı cezası verme olasılığının güçlendiğini iddia etti.

07.12.2015 16:26

FIFA Disiplin Komitesi'ni kaynak gösteren İspanyol gazetesi, reşit  futbolcularla yaptığı sözleşmelerde usulsüzlük olduğu gerekçesiyle Real Madrid'e  2 dönem transfer yasağı verilme olasılığının her geçen gün daha da arttığını  ileri sürdü. 

Haberde, Real Madrid'in gelecek haziran ayında transfer yapamama  olasılığı olduğu belirtildi. FIFA'dan gelecek olası bir ceza karşısında  transferde elini çabuk tutmak istediği öne sürülen İspanyol kulübünün ilk hedefinin Bayern Münih'te oynayan Polonyalı forvet Robert Lewandowski olduğu  kaydedildi. 

Alman kulübü ile 2019 yılında sözleşmesi sona erecek 27 yaşındaki  Lewandowski'nin menajeri Cezary Kucharski'nin hafta sonu Real Madrid'in davetlisi olarak Santiago Bernabeu Stadı'nda Getafe maçını izlediği ifade edildi. 

AS gazetesi, Lewandowski'nin mevcut durumda Bayern Münih'te sezon  başına net 10 milyon avro kazandığını, Real Madrid'e gelmesi halinde maaşının 12 milyon avro olacağı iddiasında bulundu.

Yorumlar | 0
üye profil