Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Rasim Ozan Kütahyalı: Fikret Orman, bazı başkanlardan ne farkın kaldı?

Rasim Ozan Kütahyalı: Fikret Orman, bazı başkanlardan ne farkın kaldı?

Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV ekranlarında Beşiktaş yönetiminin Fotomaç gazetesine uyguladığı sansüre çok sert tepki gösterdi. Fikret Orman'a seslenerek Bazı başkanlardan ne farkın kaldı? diye sordu.

07.11.2016 10:10

Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV ekranlarında Beşiktaş yönetiminin Fotomaç gazetesine uyguladığı sansüre çok sert tepki gösterdi. Fikret Orman'a seslenerek "Bazı başkanlardan ne farkın kaldı?" diye sordu.

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında konu hakkında konuşan Kütahyalı, Fikret Orman'a tepki gösterirken şu ifadeleri kullandı:

Rasim Ozan Kütahyalı '' Fikret Orman diger başkanlardan ne farkın kaldı''''BU SABAH GRUBU SENİ ÇOK DESTEKLEDİ''
Dün Mete Kalkavan maçı berbat yönetti, bütün adaletli, objektif Beşiktaşlılar da bunu söylüyor. Ben burada Sinan abiyle beraber çoğu zaman Beşiktaş'ın hakkını, hukukunu yedirmemek için Galatasaraylı olmama rağmen çalışmış bir adamım. Ayrıca bu Sabah grubu seni çok destekledi.

Ahmet Çakar'dan Fikret Orman'a sert tepki''SENİN DİĞER BAŞKANLAR'DAN NE FARKIN KALDI''
Çok büyük yanlış yaptınız. Senin bazı başkanlardan ne farkın kaldı? Sen centilmendin, demokrattın, tahammüllüydün, herkese açıktın. Onun için diğer bütün kulüp taraftarları da sana sempatiyle bakıyordu. Bu Fotomaç'a yaptığınız ayıptır.Zeki Uzundurukan: "Fikret Orman baltayı taşa vurdu".

Yorumlar | 0
üye profil