Rakip ceza kesmedi ama!

Rakip ceza kesmedi ama!

Advocaat farklı galibiyet için, “Zamanı gelmişti” derken, hala eksik yönleri olduğunu söyledi. İşte Hollandalı’nın çarpıcı tespitleri:

Advocaat farklı galibiyet için, “Zamanı gelmişti” derken, hala eksik yönleri olduğunu söyledi. İşte Hollandalı’nın çarpıcı tespitleri:

FARKLI galibiyeti bir adım olarak görüyorum. LENS'in çıkarken sinirlenmesi güzel. İki asist yaptı ama ondan çok şey bekliyorum. VAN PERSİE sakat olduğu için yok. SALİH'ten mutlu değilim. SKOR iyi ama bazı anlarda iyi değildik, bu noktaları geliştirmemiz lazım. Takım halinde oynamamız lazım, bireysel değil. Rakibimiz ceza kesemedi bize ama başkası keser. İDEAL 11 için bu kadro demek yanlış anlaşılabilir. Her oyuncuya ihtiyacımız var. YÖNETİCİLERİMİZE kapımız tesislerde sonuna kadar açık. Ben onları görüyorum ve görüyorum ki iyi insanlar. FİZİK KONDİSYONUMUZLA ilgilenen Fatih hocamız, şu anda istediğimiz seviyeye ulaştığımızı, hatta üzerine bile çıktığımızı anlattı oyunculara. Bu kadar maç temposu arasında daha sert antrenmanlar yapmamız gerekti. AVRUPA'da hala yenilmeziz. İstediğimiz yere geldiğimizi görüyoruz ve iyiyiz. Bunu ilk adım olarak görelim."TFF BEŞİKTAŞ'I KOLUYORFENERBAHÇE Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, farklı galibiyet sonrası 'Telegol' programına çarpıcı açıklamalar yaptı. "TFF ve hakemler Beşiktaş'ı kolluyor. Neden kolluyor anlamış değilim. Beşiktaş ve Galatasaray'ı geçerek şampiyon olacağız. Herkes görecek herkes" diyen Mahmut Uslu, Eren Albayrak hakkında da çarpıcı bir itirafta bulundu: "Biz aslında Fernandao'yu satıp yerine Eren Derdiyok'u almak istemiştik. Ancak Aziz Yıldırım'ı geç ikna ettim, zamanımız kalmadı."

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 20/09/2016 02:28:21

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin