Radamel Falcao, Mustafa Cengiz'in sözlerinden rahatsız oldu

Rangers'a elenerek Avrupa'ya erken veda eden, ligde ise 5 haftada sadece 7 puan toplayabilen Galatasaray'da sular durulmuyor. Başkan Mustafa Cengiz'in, Fatih Terim'i ve bazı futbolcuları dolaylı yoldan eleştirmesi Florya'da krize neden oldu. Falcao, bu duruma tepki göstererek, "Başkan bizi taraftarın önüne atıyor. Nasıl konsantre olalım" dediği öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 22.10.2020 10:53
Değiştirme Tarihi: 22.10.2020 10:53
Radamel Falcao, Mustafa Cengiz'in sözlerinden rahatsız oldu

Sürekli olarak basının önünde futbolcuları ve teknik heyeti eleştiren Başkan Mustafa Cengiz'e, Fatih Terim ve oyunculardan tepki geldi.

"SÜREKLİ TARAFTARIN ÖNÜNE ATIYOR"

Falcao, Feghouli ve Belhanda'nın teknik ekiple bir görüşme yaptıkları ve "Kulübün başkanı bizi taraftarın önüne atıyor ve hedef gösteriyor. Bu durumda nasıl konsantre olabiliriz." dedikleri kaydedildi.

MUSTAFA CENGİZ NE DEMİŞTİ?

Alanyaspor mağlubiyeti sonrası Cengiz, "Üzülmek neymiş deliriyorum. Bu pandemi, milli maç araları hiç yaramıyor bize. Keşke Kerem Aktürkoğlu, Oğulcan Çağlayan ya da Ali Yavuz Kol gibi gençlerimizle mücadele edip de yenilseydik. Falcao gelecek, goller atacak, 500 bin forma satacak dediler. Sattığımız forma sayısı 30 bin." ifadelerini kullanmıştı. Ayrıca Cengiz, bir hafta önce de maaş indirimini kabul etmeyen Younes Belhanda ve Sofiane Feghouli için "Ne halt yediklerini anlatacağım." demişti. (En Son Haber)