Radamel Falcao: Galatasaray'dan sonra Inter Miami'de oynamak istiyorum

Büyük umutlarla transfer edilen ancak sakatlıklar ve diğer sebeplerden dolayı bekleneni veremeyen Galatasaray'ın golcü futbolcusu Radamel Falcao, Sarı Kırmızılılar'la olan 2 yıllık sözleşmesi sonrası David Beckham'ın sahibi olduğu Inter Miami'de forma giymek istediğini söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2020 11:44
Değiştirme Tarihi: 08.09.2020 11:44
Radamel Falcao: Galatasaray'dan sonra Inter Miami'de oynamak istiyorum

Kolombiya basınına konuşan Radamel Falcao, Galatasaray ile sözleşmesi sona erdikten sonra kariyerini ABD'de sürdürmek istediğini söyledi.

"INTER MIAMI'YE GİTMEK İSTİYORUM"

Radamel Falcao, "Galatasaray ile 2 yıllık daha sözleşmem var. Sonrasında Inter Miami'ye gitmek istiyorum. Çünkü, orada birçok Kolombiyalı var ve Miami bana Kolombiya'yı hatırlatıyor." ifadelerini kullandı.

"SPORTİF DİREKTÖRLÜK YAPABİLİRİM"

Falcao, futbolu yakın zamanda bırakmayacağını dile getirerek, "Bir süre daha oynamayı düşünüyorum ama bazen gelecek ile ilgili de hayaller kuruyorum. Sanırım teknik direktörlük yapmayacağım. Futbolla ilgili işler yürütebilirim. Sportif direktör olabilirim. Oyuncu menajerliği konusunu da düşündüm. Tecrübeli bir futbolcu olarak genç oyunculara kariyerleri konusunda yardım edebilirim." sözleriyle konuşmasını noktaladı.