Radamel Falcao'da büyük belirsizlik! Sakatlanınca Inter Miami planları tehlikeye girdi...

Galatasaray'da bu sene sakatlıklarla boğuşan ve en son Antalyaspor maçında sakatlanan Radamel Falcao'nun ayrılık plânı da tehlikeye girdi. Inter Miami’ye transferi belirsizleşen Kolombiyalı futbolcunun durumu, menajeriyle yapılacak görüşme sonrası belli olacak.

Yayınlanma Tarihi: 05.01.2021 10:19
Değiştirme Tarihi: 05.01.2021 10:19
Radamel Falcao'da büyük belirsizlik! Sakatlanınca Inter Miami planları tehlikeye girdi...

Sarı Kırmızılılar'ın üzerine titrediği ve her maç oyuna alırken kafalarında soru işareti oluşturduğu Radamel Falcao'yu yönetim, 5 milyon Euro'luk yıllık garanti ücretinden dolayı Kolombiyalı futbolcuyu ara transferde elden çıkarmayı planlıyordu. Bu nedenle de kendisine tolerans gösterildi. Sakatlığının transfere engel olmaması adına, kendisine “Tamamen iyileşene kadar bekle” denildi.

2 AYLIK TEDAVİ SONRASI HAZIRIM DEMİŞTİ AMA...

Falcao da 2 aylık tedavi sonrasında, “Oynamaya hazırım” deyince Trabzon maçının son 5 dakikasında sahaya sürüldü. Antalyaspor karşılaşmasının ikinci yarısında oyuna giren Kolombiyalı, sağ üst adalesinden 9. kez sakatlanınca oyunda sadece 29 dakika kalabildi. Ocak ayındaki maçlarda oynamayacak olan Falcao’nun Amerika’ya transferi de bu sakatlıkla tehlikeye girdi. Inter Miami’nin istediği futbolcunun durumunu netleştirmek için menajeriyle bir görüşme yapılacak ve ondan sonra yol haritası belirlenecek. (Hürriyet)