Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Quaresma'ya 15 milyon Euro'luk teklif

Çin'e futbolcu götüren menajerler Quaresma için Beşiktaş yönetiminin kapısını çaldı...

23.10.2016 11:55

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma'nın Çin'e transferi için menajerler yönetimden izin istedi. Performansı ile dikkat çeken yıldız ismin 15 milyon Euro'ya Çin'e satışı gündemde...

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, bu sezon gösterdiği performansla sadece Avrupa futbol piyasasının değil, uzakdoğunun da ilgisini çekmiş durumda.. Portekiz Milli Takım formasıyla Avrupa şampiyonluğu yaşayan Quaresma, bu sezon da siyah- beyazlı formayla Şampiyonlar Ligi'nde 1 gol, 2 asistlik performansla Beşiktaş'ın yıldızı olmaya devam ediyor. Portekizli oyuncunun bu performansı, Çin'le iş yapan menajerlerin gözüne fena halde çarpmış durumda.

'Büyük para kazanırsınız...'
Uzakdoğu'ya futbolcu satan pek çok menajer; Beşiktaş kulübüne Quaresma için satış izni verilmesi durumunda 10-15 milyon euro civarında teklifler getireceklerini iddia ediyor. Menajerler, bu rakamlara ulaşılması durumunda %10 ila %20 arasında aracılık ücreti alacaklarını de belirtirken, "33 yaşındaki bir futbolcuyu bu rakamlara satmak büyük başarıdır. Siz onu parlattınız, biz de değerinin daha üstünde bir rakama gönderelim" diyerek Beşiktaşlı yöneticilerin aklını çelmeye çalışıyorlar.

Yorumlar | 0
üye profil