Quaresma tatilini erken bitirme kararı aldı!

Quaresma tatilini erken bitirme kararı aldı!

EURO 2016’da Portekiz ile şampiyonluk yaşayan Ricardo Quaresma, normalde 1 Ağustos’a kadar izinliydi. Ancak yıldız futbolcu Avusturya kampının sonlarına doğru takıma katılacağını ve çalışmalara başlayacağını söyledi.

7 yıl sonra gelen şampiyonlukta büyük payı bulunan Ricardo Quaresma, Portekiz Milli Takımı’yla da EURO 2016’da müthiş bir turnuva geçirdi. Finalde Quaresma ve arkadaşları Almanya’yı dize getirirken, tecrübeli futbolcu ülke tarihine adını yazdıran futbolculardan biri oldu.

Tatil yapamadığı için normalde 1 Ağustos’a kadar izinli olan Quaresma, fedakar tavrıyla teknik heyet ve yönetimden bir kez daha tam not aldı. Başarılı futbolcu, planlanandan erken bir şekilde takıma katılacağını söyledi. Q17, 20 Temmuz’da başlayacak Avusturya kampının ilerleyen günlerinde çalışmalara başlayacak.

En büyük koz...
Yeni sezona tam anlamıyla hazır olarak girmek isteyen Quaresma, tecrübesiyle Kartal’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki en önemli kozlarından biri olacak. 2017’ye kadar Beşiktaş’la sözleşmesi olan 32 yaşındaki yıldız futbolcu, iyi bir sezon daha geçirip kontratını uzatmayı hedefliyor. 

Görüntülenme : 6716 Güncelleme Tarihi: 19/07/2016 15:02:15
Yayınlanma Tarihi: 18/07/2016 10:43:34

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin