Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Quaresma tarzını konuşturdu!

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma, önceki gün alışveriş merkezi'nde objektiflere yansıdı. AVM'ye ailesi ile birlikte gelen Quaresma,objektiflere tek başına poz verdi.

11.08.2016 20:32

Günlük hayatında yaratıcı ve göze çarpan bir stili olan ünlü futbolcu daha önce "Farklı olmak gibi bir çabam yok; insanların beni böyle görmesini de istemiyorum. Kendi hoşuma giden, bana yakıştığını düşündüğüm parçaları giyiyorum. Kimseyi takip veya taklit etmek gibi bir derdim yok. Bu konuda başkasının ne düşündüğünü umursadığımı pek söyleyemem. Beğenin ya da beğenmeyin, stilim sadece bana ait. Antrenmana, öğle yemeğine ve hatta akşam yemeğine giderken böyle parçaları üzerime geçirdiğimde, kendimi iyi hissediyorum. Tabii yine de unutmamak gerek; asıl önemli olan elbisenin içerisinde kendinizi nasıl hissettiğiniz. İnsan kendi ışıltısını açığa çıkaran, hayatına ayak uyduran kıyafetlerle dışarı çıkarabilir" demişti.

Uzun tişörtü, altına giydiği bol şortu ve vazgeçemediği sneaker'larıyla her ne kadar 'farklı olmak gibi bir çabam yok' dese de tarzıyla yine farklılığını konuşturan dünyaca ünlü futbolcunun mutluluğu ise görülmeye değerdi...

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil