Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Quaresma gelecek planını yaptı!

Quaresma gelecek planını yaptı!

Beşiktaş'ta bazı yabancı futbolcular terörü bahane ederek İstanbul'dan kaçarken, Potekizli Quaresma, geleceğini Türkiye üzerine planladı.

14.10.2016 11:37

Beşiktaş taraftarının sevgilisi haline gelen yıldız futbolcu Ricardo Quaresma, geleceği ile ilgili planlamasını yaptı. Beşiktaş'tan ayrıldığı için büyük pişmanlık duyan Quaresma, ilk olarak Beşiktaş ile yeni bir sözleşme imzalamak istiyor. Bu yıl siyah-beyazlı kulüpte şampiyonluk yaşadıktan sonra sözleşmesini uzatmak isteyen Quaresma, İstanbul'da doğan kızı için de Türk pasaportu almak istedi. Bu konuyla kulüp avukatları ilgilenirken Portekizli oyuncu Ricardo Quaresma'nın gelecek adına yaptığı planlamada, futbolu Beşiktaş forması altında bırakmanın da olduğu ortaya çıktı.

Jübile yaptıktan sonra da Türkiye'de kalacak
Jübile yaptıktan sonra, ailesiyle İstanbul'da kalmaya devam ederek yine Türk futbolunun içerisinde olmayı planlayan yıldız oyuncu Ricardo Quaresma'nın, yönetimle yaptığı görüşmelerde, "Futbol hayatım boyunca hiçbir yerde, Beşiktaş'ta olduğu kadar ilgi görmedim. Türkiye'de mutluyum. Bir yanımın Portekiz bir yanımın da Türkiye'de olmasını isterim" diye konuştuğu öğrenildi.

Başkandan 'iyi performans' şartı
Bazı yabancı oyuncuların, terör olayları ve iç karışıklık nedeniyle Türkiye'den kaçmalarını göz önünde bulunduran yönetimin ise Ricardo Quaresma'nın böyle düşünmesini takdirle karşıladığı bildirildi.

Öte yandan Başkan Fikret Orman'ın, Portekizli oyuncunun istediği yeni kontrat için, bazı şartlar sunacağı ortaya çıktı. Başkan Fikret Orman'ın, Ricardo Quaresma'nın'nın iyi performans ortaya koyması ve teknik heyetten gelecek rapor doğrultusunda yeni kontratı, Portekizli yıldızın önüne koyacağı öğrenildi.

Beşiktaş'ın şampiyon tamamladığı geçen sezonda başarılı bir performans ortaya koyan Ricardo Quaresma 26 maçta forma giydi. Portekizli yıldız 4 gol atarken, 6 da asist yapmayı başardı. 

Yorumlar | 0
üye profil