Quaresma geleceğiyle ilgili konuştu!

Quaresma geleceğiyle ilgili konuştu!

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, ülkesi adına EURO 2016'da başarılı bir performans gösterirken, transferiyle ilgili de önemli açıklamalar yaptı.

Portekiz'de hak ettiği değeri görmediği için Türkiye'de olduğunun altını çizen Quaresma, "Portekiz'de bana sadece çingeneler değer veriyorlar. Beni Portekiz'de ne zaman görseler, İsa'yı görmüş gibi davranıyorlar" dedi.

"İki damla; kötü günlerin anısına"

Quaresma göz kenarına yaptırdığı dövmesi için şunları söyledi: "Oyun stilimi değiştirirsem kendime güvenimi kaybederim. Milano'da böyle oldu. Oyundan zevk almayı unuttum. Bir sabah kalktım ve ağlamaya başladım. Yıllar sonra yaptırdığım gözyaşı dövmesini oyundan çok zevk aldığımı hissettiğim an ağladığım o günleri unutmamak için yaptırdım."

"Q7'yi satmam"

Başkan Fikret Orman, Türkiye elendikten sonra Beşiktaşlılar olarak Quaresma nedeniyle Portekiz'i desteklediklerini söyledi ve ekledi: (Gülerek) Gomez için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kalması için her türlü iradeyi ortaya koyuyoruz. Ama onun kararı önemli. Quaresma Türkiye'deki mutluluğu bulamadığı için döndü.

Görüntülenme : 707 Yayınlanma Tarihi: 01/07/2016 10:30:44

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin