Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Quaresma'dan flaş sözleşme açıklaması

Beşiktaş’la sözleşmesi bu yıl bitecek olan Portekizli yıldız Quaresma, takımdaki geleceğine dair neler olacağını kestiremediğini açıkladı.

25.11.2016 13:16

Beşiktaş’la sözleşmesi bu yıl bitecek olan Ricardo Quaresma, Portekiz basına konuştu. Quaresma takımdaki geleceğine dair neler olacağını kestiremediğini açıkladı.

Beşiktaş’ın Portekizli yıldız oyuncusu  Ricardo Quaresma,  Portekiz gazetesi Abola’ya  özel açıklamalarda bulundu.

Siyah-beyazlı ekiple kontratının son yılı olduğunu söyleyen  33 yaşındaki Portekizli, takımda kalmak istediğini ve burada kendisini evinde gibi hissettiğini söyledi.

“Geçmişte bu futbolu oynasaydım 100 milyon Euro ederdim”

Hayatın zamanla öğrenildiğini ifade eden Quaresma, “Geçmişte bu futbolu oynasaydım 100 milyon Euro ederdim. Şu sıralar herkese 60-70 milyon Euro fiyat biçiliyor.” diye konuştu.

Beşiktaş’ta kendini iyi hissettiğini söyleyen Quaresma, “Bu yaşta bu kadar iyi oynayacağımı hiç düşünmezdim. Tanrı’ya şükür ki çok sakatlık yaşamadım ve bu formuma etki etti.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş’taki geleceğine dair açıklamalarda bulunan yıldız oyuncu, “Neler olacağını göreceğiz. Beşiktaş’ta son yılım. Umarım yeni bir sözleşme yaparız. Bunun üzerine görüşüyoruz. Şu anda gerçekten neler olur bilmiyorum. Futbolda her şey mümkün” şeklinde konuştu.

Benfica ile oynanan mücadeleye de değinen Poertekizli, “Benfica beni şaşırtmadı. Çok iyi çalışan antrenörleri var. Rui Vitoria futbola ne kadar hakim olduğunu kanıtlamış biri.” diyerek sözlerini noktaladı.

Yorumlar | 0
üye profil