Quaresma basın toplantısına terlikleriyle geldi

Quaresma basın toplantısına terlikleriyle geldi

Şenol Güneş ile birlikte basın toplantısına gelen Portekizli yıldız Quaresma’nın gazetecilerin karşısına tek kullanımlık terliklerle çıkması kısa süreli şaşkınlık yarattı.

Bu akşam saat 21:45’de oynanacak olan Benfica maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Şenol Güneş ile birlikte basın toplantısına gelen Portekizli yıldız Quaresma’nın gazetecilerin karşısına tek kullanımlık terliklerle çıkması kısa süreli şaşkınlık yarattı.

Quaresma herkesi şaşkınlığa uğrattı

UEFA Şampiyonlar Ligi B grubu ilk maçında bu akşam Benfica ile karşı karşıya gelecek olan Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş'in dün yapılan basın toplantısında yanında bulunan Quaresma’nın toplantıya terlikleriyle çıkması gazetecileri oldukça şaşırttı.

Herkes Quaresma'nın terliklerini konuşuyor

Teknik Direktör Şenol Güneş ile birlikte karşılaştırmayı değerlendirmek üzere ülkesi Portekiz'de basın mensuplarının karşısına geçen Quaresma'nın ayaklarındaki tek kullanımlık terklikler basın toplantısındaki açıklamların önüne geçti.

Maçın oynanacağı Luz Stadı'nda düzenlenen basın toplantısına genellikle otel, hastane ve termal tesislerde kullanılan tek kullanımlık bez terliklerle gelen Quaresma herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Portekizli furbolcunun basın toplantısını takip eden gazetecilerin de bir hayli dikkatini çeken bu terlikleri ayaklarını dinlendirdiği için giydiği öğrenildi.

Beşiktaşlı oyuncunun kulağını da 'flesh tunnel' olarak bilinen modaya göre deldirdiği gözlerden kaçmadı.

Quaresma herkesi şaşkınlığa uğrattı

Basın toplantısının ardından akşam idmanına katılan Querasma'nın Benfica karşısında Beşiktaş'ın en büyük kozu olması bekleniyor.

Görüntülenme : 2172 Güncelleme Tarihi: 13/09/2016 11:44:08
Yayınlanma Tarihi: 13/09/2016 11:39:19

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin