Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
PSV’ye sıcak!

PSV’ye sıcak!

“PSV’den gelen teklif doğru... Sonuçta Galatasaray’ın oyuncusuyum. İkisi de Avrupa’nın önemli kulüpleri ve transferi iki kulüp oturup konuşacak.”

19.07.2016 02:18

“PSV’den gelen teklif doğru... Sonuçta Galatasaray’ın oyuncusuyum. İkisi de Avrupa’nın önemli kulüpleri ve transferi iki kulüp oturup konuşacak.”

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında İsviçre'de bulunan Galatasaray'da Bruma ve Linnes, dün basının karşısına çıktı. İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Portekizli futbolcu, kendisine PSV'den teklif geldiğini doğrulayarak şu ifadeleri kullandı: "PSV'den gelen teklif doğru. Sonuçta Galatasaray'ın oyuncusuyum. O kısım artık iki kulüp arasındaki konu. Kontratıma saygı duyuyorum. Bahsettiğimiz iki kulüp de Avrupa'nın en önemli kulüplerinden. İkisinde de herkes oynamak ister. Şu an ben birinde oynuyorum zaten. Transferi iki kulüp oturup konuşacak.""TARAFTAR JOHANSEN'İ ÇOK SEVER"Kendisi açısından iyi bir sezon geçirdiğini ifade eden Martin Linnes ise Türkiye'de yaşanan olaylardan endişeli olmadığını belirterek, "Türkiye'de çok mutluyum. Korku duymuyorum. Umarım her şey yoluna girer" dedi. Linnes Galatasaray'ın gündemindeki vatandaşı Stefan Johansen hakkında ise şu değerlendirmeyi yaptı: "Yakın arkadaşım. Defansif anlamda her şeyi yapan, goller atan bir oyuncu. Gelirse Galatasaray taraftarları Johansen'i çok sevecektir."TAFO'NUN YERİNE FADIL KOŞUTANGalatasaray'dan resmen ayrılan kaleci antrenörü Claudio Taffarel'in bu kararını açıklamadan önce Riekerink'le de iletişime geçtiği ortaya çıktı. Brezilyalı efsane, yerine 5 yıldır birlikte çalıştığı Fadıl Koşutan'ı önerdi. Muslera'nın da Fadıl Hoca ile çalışmayı istediği ve Riekerink'in Taffarel'i dinleyeceği öğrenildi.

Yorumlar | 0
üye profil