PSV maçı öncesi Galatasaray'da Falcao gelişmesi! İdmanda yer almadı

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi İkinci Ön Eleme Turu'nda oynayacağı PSV Eindhoven maçının hazırlıklarını sürdürdü. Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Radamel Falcao, sakatlığı nedeniyle çalışmada yer almadı.

Yayınlanma Tarihi: 18.07.2021 23:04
Değiştirme Tarihi: 18.07.2021 23:04
PSV maçı öncesi Galatasaray'da Falcao gelişmesi! İdmanda yer almadı

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi İkinci Ön Eleme Turu ilk ayağında Hollanda temsilcisi PSV Eindhoven ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla devam etti. Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’ndaki antrenmana ısınma hareketleri ile başlandı.

Daha sonra gruplar hâlinde dar alanda pas ve top kapma oyunu oynandı. Antrenmanın ana bölümünde teknik direktör Fatih Terim yönetiminde taktik çalışma gerçekleştirildi.

Falcao antrenmanda yer almadı

Antrenman, soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı. Sakatlığı bulunan Radamel Falcao, antrenmanda yer almadı. Taylan Antalyalı ve Jimmy Durmaz, takımdan ayrı özel program dâhilinde bireysel çalışmalarına devam etti.

Falcao, Galatasaray'da bulunduğu dönemde sakatlıklardan çok çekerken toplam 48 maçı kaçırmıştı.

Galatasaray Futbol Takımı, PSV Eindhoven maçının hazırlıklarına yarın saat 11.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek.