Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Persie'nin yerine gelecek derken...

Persie'nin yerine gelecek derken...

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint Germain forması giyen ve ismi Manchester United ile anılan Edinson Cavani'nın takımdan ayrılmayacağı açıklandı.

13.04.2015 10:21

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint Germain forması giyen ve ismi Manchester United ile anılan Edinson Cavani hakkında resmi bir açıklama geldi.

Yıldız oyuncunun takımdaki geleceği hakkında konuşan Paris Saint-Germain'in sahibi Nasser Al-Khelaifi, gelecek planları arasında Edinson Cavani ile yollarını ayırmak gibi bir düşünce olmadığı belirtti.

Nasser Al-Khelaifi, "Edinson Cavani, benim oldukça beğendiğim bir oyuncu. Bizimle daha uzun zamanlar birlikte olacağını söyleyebilirim. Onun takımdan ayrılması gündemimizde yok" dedi.

Yetenekli oyuncunun Paris'i sevdiğinin de altını çizen Nasser Al-Khelaifi, "Cavani Paris'i, Paris de Cavani'yi seviyor" diyerek sözlerini noktaladı.

Fenerbahçe'nin gündeminde olduğu konuşulan Robin Van Persie ile sezon sonunda yollarını ayıracak Manchester United'ın, Hollandalı yıldızın yerine Edinson Cavani'yi transfer etmeyi planladığı belirtiliyordu.

Cavani'nin menajeri Claudio Anellucci de Manchester United'ın ilgisini doğrulamış ve "Şu an Cavani'ye İspanyol ve İngiliz kulüplerinin ilgisi var" ifadelerini kullanmnıştı.

Yorumlar | 0
üye profil