Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Porto'ya imza aşamasındaki 21 yaşındaki Sidiki Maiga Florya'da!

17 yaşındaki Malili Sidika Maiga, Galatasaray'ın 21 yaş altı takımı ile antrenmanlara çıkacak.

13.12.2016 18:04

TRT Spor'un haberine göre, geçen yıl Şili'de düzenlenen 17 yaş altı Dünya Kupası'nda Galatasaray izleme ekibinin dikkatini çeken Sidiki Maiga, Florya'ya geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Forvet bölgesi ve kanatlarda forma giyebilen Sidiki Maiga, turnuvada 3 golle, Mali takımın en golcü ismiydi. Porto ile imza aşamasında sorun yaşayan Sidiki Maiga'yı yönetici Levent Nazifoğlu Florya'ya getirdi.

"Titi" lakaplı 17 yaşındaki oyuncu Galatasaray, 21 yaş altı takımıyla antrenmanlara çıkacak. Maiga'nın, 18'inci yaş gününde Galatasaray'a profesyonel imza atması bekleniyor.

Barcelona ve Real Madrid izledi!
Şili'de düzenlenen 17 Yaş Altı Dünya Kupası'nda Mali formasıyla dikkatleri çeken Maiga'ya dünya devleri de talip olmuştu

İspanyol basını Barcelona ve Real Madrid'in genç oyuncuyu kadroya katmak için girişimlere başladığını haberlerine taşıdı. Real Bamako forması giyen Maiga turnuvadaki performansıyla Galatasaray gözlemcilerinin de dikkatini çekmeyi başarmıştı.

Forvet bölgesinde ve kanatlarda forma giyebilen Sidiki Maiga, turnuva boyunca Mali formasıyla rakip ağları 3 kez havalandırmayı başarmıştı

Yorumlar | 1
üye profil
sinan savcı 2 yıl önce
21 yaşındamı 17 mi