Fenerbahçe'den o isimi istedi

Fenerbahçe'den o isimi istedi
Yayınlanma Tarihi: 17.08.2015 17:15 | Değiştirme Tarihi: 17.08.2015 17:15

Portekiz ekibi Porto F.Bahçe'den tecrübeli savunma oyuncusu Bruno Alves'i istedi.

Portekiz ekibi Porto F.Bahçe'den tecrübeli savunma oyuncusu Bruno Alves'i istedi.

Fenerbahçe’de Valencia’nın Cezayirli yıldızı Feghouli için temaslar sürüyor. Kontenjan 14 ama takımda 15 yabancı var. Stoch, Holmen, Krasic gönderilmeye çalışılsa da net bir şey yok. Fakat Porto adeta imdada yetişti; çok kart görmesiyle eleştirilen Alves’i istedi.

Eskişehirspor’u 2-0 yenerek lige 3 puanla başlayan Fenerbahçe’de transfer çalışmaları da sürüyor.

Valencia’nın 25 yaşındaki Cezayir asıllı Fransız kanat oyuncusu Sofiane Feghouli için İspanyol ekibiyle görüşmeler devam ediyor. Kulübünden yıllık 2,1 milyon euro kazanan ve zam isteyen Feghouli’ye Fenerbahçe yıllık 3,8 milyon euro önermişti. Görüşmelerde belirli bir aşama kaydedildiği belirtiliyor.

Sözleşmesi bitiyor

Sarı-Lacivertliler bu transfer için diğer taraftan yabancı kontenjanını boşaltmaya çalışıyor. Sınır 14 fakat şu anda takımda 15 yabancı var.

Stoch, Holmen, Kadlec ve Krasic gönderilmesi planlanan isimler. Fakat bu oyuncular için elde net bir şey yok. Kanarya’da yöneticiler kara kara düşünürken hiç beklenmedik bir haber alındı; 33 yaşındaki Portekizli savunmacı Bruno Alves’e Porto’nun talip olduğu öğrenildi.

Yönetim, gelecek sezon sözleşmesi bitecek olan ve gerilimi yüksek maçlarda kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bırakmasıyla dikkat çeken Alves’i satarak, para kazanmayı ve kontenjanı açmayı hedefliyor.

Çalışmalara devam

Alves’ten gelmesi planlanan bonservis miktarının da Feghouli transferinde kullanılması planlanıyor. Alves gitse bile Feghouli tranfseri için 1 yabancının daha gönderilmesi gerekiyor. Bu nedenle diğer oyuncular için de çalışmalar sürüyor.

(Bugün)