Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Popstar Bayhan, izdivaç programına katılıyor!

Popstar Bayhan, izdivaç programına katılıyor!

2003 yılında düzenlenen 'Popstar' yarışmasıyla ünlenen Bayhan Gürhan, izdivaç programında gelin adayına talip oluyor...

19.10.2016 22:16

Bayhan Gürhan, Strar TV'de Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında gelin adaylarından birine talip olarak gelecek.

Programın başından beri tanıtım jenerikleri dönerken, Bayhan'ın henüz kime talip olarak programa katılacağı netlik kazanmadı. 

Bayhan Gürhan, 2003 yılında Ercan Saatçi, Deniz Seki ve Armağan Çağlayan'ın jüriliğini yaptığı 'Popstar' yarışmasında farklı yorumu ve kendine özgü tarzıyla adını duyurmuştu.

Popstar sonrası Bayhan...
Bayhan yarışmadan sonra "Popstar", "Kısa Veda" ve "Hayal edemiyorum" isimli albümleri çıkardı. 2012 yılında STV de yayınlanan, Hamdi Alkan'ın yönetmenliğini yaptığı Kendimize Doğru dizisinde uzun süre rol aldı. Kanal D'de yayınlanan Ankara'nın Dikmen'i adlı dizisine konuk oyuncu olarak renk kattı. Afyonkarahisar'da düzenlenen “Caz Festivali”nde, dünyaca ünlü caz sanatçıları olanFrank Sinatra, Andy Williams ve Louis Armstrong'un "My Way", "A time For Us" gibi eserlerini seslendirdi. 2013 yılında sokak müzisyenleri ile ilgili "Benim Yolum" isimli belgesel programı'nın sunuculuğunu üstlendi. 2015 Ramazan Ayı Boyunca TRT İstanbul Kent Radyo'da yayınlanan "Direkler Arası" isimli Radyo tiyatrosunda Tuzsuz Deli Bekir Karakterini canlandırdı.

Yorumlar | 0
üye profil