Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Politik nedenlerle geri dönmüyorum

Politik nedenlerle geri dönmüyorum

Siyah beyazlılarda kalıp kalmayacağı yılan hikayesine dönen Gomez, “Bu kararı vermek çok zordu. Son günlerde dehşet verici olaylar yaşandı. Kararımın sebebi tamamen politiktir. Bu kararı vermemde sportif veya başka sebepler yoktur” diye yazdı.

21.07.2016 01:11

BEŞİKTAŞ dün akşam saatlerinde şoke eden bir açıklamayla sarsıldı. Geçen sezon attığı 26 golle ‘kral’ olan ve siyah beyazlıların şampiyonluğunda aslan payını kapan Mario Gomez, ayrıldığını duyurdu.

Sosyal medyadaki resmi Facebook hesabından açıklama yapan Gomez, “Bu kararı vermek çok zordu. Beşiktaş taraftarına benim için çok zor kararımı açıklamak zorundayım. Artık bu eşsiz statta harika taraftarlar ve harika kulüpte oynamayacağım. Kararımın sebebi tamamen politiktir. Bu kararı vermemde sportif veya başka sebepler yoktur. Son günlerde dehşet verici olaylar yaşandı. Umuyorum ki bu kararımı anlayabilirsiniz” diye yazdı.

‘DÖNMEK iSTERiM’
Gomez, “Burada yaşadığım harika zamanlar için kulübe ve mükemmel taraftara teşekkür ederim. Politik problemlerin en yakın zamanda barış içinde çözülmesini diliyorum. O zaman yeniden Beşiktaş’ta oynamayı isterim. Geçen yıl bu şehir ve kulüp kalbime çok yakındı. Tekrar görüşmek dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Lanus’un 23 yaşındaki savunma oyuncusu Gustavo Gomez’in 3 gün içinde Beşiktaş kampına katılacağı belirtildi.

‘BONSERViSiNi GETiR, iSTEDiĞiN YERE GiT...’
BEŞİKTAŞ Transfer Komitesi Başkanı Umut Güner, Milan’a gideceği konuşulan Jose Sosa için son sözü söyledi. Güner, “Biz futbolcuyu gönderirken sözleşmesinde yazan ücreti son kuruşuna kadar veriyoruz. Sosa da mukavelesi süren oyuncumuz. İstediğimiz bonservisi getirip gidebilir” dedi. Milan’ın 4 milyon Euro önerdiği, Beşiktaş’ın ise 8 milyon Euro’da direttiği öğrenildi.

Yorumlar | 0
üye profil