Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Pogba'nın gol sevinci geometri sorusu oldu!

Juventus'tan Manchester United'a rekor bir ücretle transfer olan Paul Pogba'nın gol sevinci, Fransız bir matematik öğretmeni tarafından öğrencilerine soru olarak sunuldu.

15.11.2016 19:02

Manchester United'ın sezon başında rekor transfer ücretiyle kadrosuna kattığı Fransız yıldız Paul Pogba'nın klasik gol sevinci ülkesinde geometri sorusu oldu.

Eurosport'ta yer alan habere göre; 23 yaşındaki orta saha oyuncusunun klasikleşen gol sevinci, ülkesi Fransa'da bir matematik öğretmenine ilham kaynağı oldu. Geometri dersinde öğrencilerine ''Pisagor teoremi'' hakkında bir soru hazırlayan öğretmen, öğrencilerinin hayranı olduğu Pogba aracılığıyla akılda kalıcı bir yöntem bulmuşa benziyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Soruda, Cristiano Ronaldo'nun Paul Pogba'nın gol sevincini kıskandığı ve bunu uygulamak için doğru açılara ihtiyacı olduğu belirtiliyor. Kullandığı görselde Pogba'nın sevincinde kollarıyla oluşturduğu üçgenlerin kenar uzunluklarını veren Fransız öğretmen, öğrencilerinden verilen bilgilerin mükemmel olup olmadığını anlatmalarını istiyor.İkinci soruda ise gol sevincinin daha iyileşmesi için öğrencilerin Ronaldo'ya önerileri soruluyor...

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil