Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Pogba için bir açıklama daha! 'Teklif...'

Pogba için bir açıklama daha! "Teklif..."

Juventus'ta forma giyen Paul Pogba'nın menajeri Mino Raiola, oyuncunun geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

20.04.2015 18:29

Serie A devi Juventus'ta forma giyen Paul Pogba'nın menajeriMino Raiola, oyuncunun geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Juventus ile 5 yıllık yeni bir sözleşme imzalamasına rağmen Real Madrid, Barcelona, Manchester United gibi dev kulüplerle transfer söylentilerinde adın geçen Pogba'nın geleceğiyle ilgili konuşan Raiola, "Juventus ile 5 yıllık yeni bir sözleşme imzaladık. Ama doğruya doğru Pogba'ya iyi bir teklif gelirse değerlendirebiliriz." diye konuştu.

Pogba'nın takımdaki geleceğinin biraz da Juventus'un atacağı adımlara bağlı olduğunu belirten tecrübeli manajer, "Bu konuda önemli olan Juventus'un takımı doğru şekilde gençleştirip yapılandırması. Bunu da genç oyunculara yatırım yaparak gerçekleştirmeleri gerek. 2 yıl burada kaldıktan sonra geriye bakıp boş bir sayfa görüyorsak bu bizi pişman eder. Eğer değişimi doğru şekilde yaparsanız bu sizi daha büyük başarılara taşır." sözlerini kullandı.

Pogba için Juventus taraftarlarının içini bir nebze rahatlatan gelen görüşme tekliflerini ise şu şekilde anlattı: "Sene başından bu yana neredeyse 2 bin telefon aldım Pogba konusunda görüşmek isteyen insanlardan. Günde 20 kez bu nedenle rahatsız ediliyorum. Ama bunu söyleyebilirim şu anda gelen tekliflerle ilgilenmiyoruz."

Yorumlar | 0
üye profil