Podolski'nin tavla keyfi! 'Hop mars geliyor'

Podolski'nin tavla keyfi! 'Hop mars geliyor'

Galatasaray'ın Alman yıldızı Podolski, vatandaşlarla tavla oynarken çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı...

Galatasaray'ın Alman yıldızı Lukas Podolski, İstanbul'un nezih kesimlerinden Oltacı Celal Dergahı'nda vatandaşlarla birlikte tavla oynadı, eğlenceli dakikalar yaşadı. Podolski keyifli anlarını instagram hesabından da paylaşmayı ihmal etmedi.

Sosyal medyayı en etkin kullanan futbolculardan olan Galatasaray'ın Alman yıldızı Lukas Podolski, İstanbul günlerinden kareler paylaştı. Sakatlığı nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan golcü oyuncu, bu kez tavla oynarken çekilen görüntülerini paylaştı.

'Hop mars geliyor'
Sosyal medya hesabından ilk olarak, "İstanbul'da arkadaşlarımla sıradan bir gün" yorumunu yapan Podolski, hashtag olarak da tavla, mars, zartutma, poldi ve İstanbul kelimelerini kullandı.

Alman yıldız bir sonraki fotoğrafta ise 'Hop, mars geliyor'; son fotoğrafta ise bazen, normal insanlar gibi olmaktan hoşlanıyorum. Bana iyi davrandığınız için teşekkürler. Türkiye'de harika insanlar var ve yeni insanlarla tanışmayı seviyorum. İstanbul'da Poldi takımı" ifadelerini kullandı.

Görüntülenme : 365 Yayınlanma Tarihi: 30/09/2016 10:45:25

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin