Peter Lim ile ortak olan Cristiano Ronaldo'dan teknolojiye yatırım

Manchester United'ın yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo ve Valencia'nın sahibi milyarder iş insanı Peter Lim, yeni bir yatırıma imza attı.

Yayınlanma Tarihi: 13.10.2021 13:48
Değiştirme Tarihi: 13.10.2021 13:48
Peter Lim ile ortak olan Cristiano Ronaldo'dan teknolojiye yatırım

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United'da forma giyen yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, Valencia'nın sahibi iş insanı Peter Lim ile yeni bir projeye başladı.

Ülkesinin en zengin iş insanları arasında gösterilen Singapurlu Lim ile Ronaldo, futbol, teknoloji ve iletişimi birleştirmeyi amaçlayan ZujuGP adlı yeni sosyal medya girişiminin ortakları arasında yer alacaklarını duyurdu.

68 yaşındaki Lim'in sahibi olduğu Mint Medya, 2015'ten bu yana 36 yaşındaki Portekizli yıldızın imaj haklarını da elinde tutuyor.
ZujuGP'nin sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından, "Futbolu bir daha asla aynı şekilde göremeyeceksiniz" sloganıyla yapılan tanıtımda, girişimin 14 Ekim Perşembe günü kullanıcılara ulaşacağı belirtildi.

Ronaldo ise sosyal medya hesaplarından attığı mesajlarda, ZujuGP'ye üye olun ve bu yolculukta bize katılın" çağrısında bulundu.

Portekiz Milli Takımı'nın yıldızı Cristiano Ronaldo'nun CR7 markası altında yatırımları bulunuyor. 36 yaşındaki Ronaldo'nun kendi adı altında yürüttüğü marka imparatorluğunda hotellerin yanında parfüm, gözlük, iç çamaşırı, spor salonu, mobil uygulama, ayakkabı ve battaniye gibi yatırımlar yer alıyor.