Pereira'dan flaş Volkan Şen kararı!

Yayınlanma Tarihi: 12.11.2015 15:41 | Değiştirme Tarihi: 12.11.2015 15:58

Fenerbahçe'de Teknik Direktör Vitor Pereira'dan Volkan Şen'e hazır ol talimatı. Portekizli Teknik Adam Ajax ve Torku Konyaspor maçlarında sonradan oyuna giren ve takımın çehresini değiştiren yıldız futbolcuyu Mersin deplasmanında ilk onbirde sahaya sürmeyi düşünüyor.

Volkan'ın performansı ve sabırı ile ilk onbiri hak ettiği görüşünde olan Pereira'nın Mersin deplasmanın da sol açıkta yıldız futbolcuya şans vermesi bekleniyor.

Tedavi süreci devam eden ve maç gününe kadar hazır olması beklenen Markovic'i riske etmeme kararı alan Vitor Pereira'nın, Alper Potuk'u kulübeye çekeceği ifade edildi. 

Takımda başka bir değişiklik yapmaya gerek olmadığı görüşünde olan Portekizli Teknik Adamın, Mersin deplasmanında da çok eleştirilen çift önlibero sistemi ile takımı sahaya sürmedi bekleniyor. 

Pereira'nın Torku Konyaspor karşısında ikinci yarıda tek önlibero ile rakip kalede pozisyonlar bulduklarının bilincinde olduğu ancak savunma da da açıklar verdikleri görüşünde olduğu öğrenildi. 

Beşiktaş derbisinde tek önlibero ile oynadıklarını ancak iyi futbola rağmen üç gol yemelerinin Portekizli Teknik Adamın elindeki en büyük done olduğu ifade ediliyor. 

Sonuç almaya devam ettikleri sürece eleştirilere kulaklarını tıkayan Vitor Pereira'nın, sezon sonu şampiyonluğu kazanacaklarına olan inancının tam olduğunu oyuncularına belirttiği öğrenildi.