Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Pereira'sız ilk idmanda büyük neşe...

Pereira'sız ilk idmanda büyük neşe...

Pereira ve yardımcıları dün sabahki idmana çıkmazken, Türk hocalar takımı çalıştırdı. Samandıra’da uzun bir aradan sonra ilk kez kahkahalar yükseldi. Akşam çalışmasına ise göstermelik çıkan Pereira’yı gören oyuncuların yine yüzleri asıldı.

12.08.2016 11:45

Teknik direktör Vitor Pereira ve yardımcılarıyla yolların ayrılması kararı Samandıra Can Bartu Tesisleri’ne adeta hayat verdi... 

Portekizli hoca ile yaşanan gerilim nedeniyle Sarı-Lacivertli futbolcuların idmanları son derece keyifsiz geçiyordu ve kimsenin ağzını bıçak açmıyordu.Son günlerde yöneticilerin sürekli olarak Samandıra’ya gelmesi, Pereira ve ekibine hiç bir şey yaptırmayın Türk hocalar yönetiminde çalışmaların yaptırılmasıyla birlikte yükselen moraller dün sabah gelen haberle adeta tavan yaptı. Fenerbahçe yönetimi yolları ayırma kararı alınca teknik direktör Vitor Pereira ve ekibi de idmana çıkmadı. 

Artık yüzler gülüyor
Türk hocalar gözetiminde yapılan idmanda takımın tecrübeli isimleri genç oyuncuları aralarına alarak buz gibi suyla dolu kovaları kafalarından aşağıya geçirdilerken keyif tavan yaptı. Akşam idmanına Pereira çıktı ama idmanı Türk hoca Fatih Yıldız yönetti. Pereira’yı gören oyuncuların yüzü yine asıldı. (Habertürk)

Yorumlar | 0
üye profil