Nani ve Van Persie ile kritik görüşme!

Portekizli hoca dizginleri eline aldı... Yedek bıraktığı ve oyundan ilk çıkardığı Van Persie ile Osmanlı deplasmanına götürmediği Nani ile görüştü, "Hepimiz F.Bahçe için buradayız. İşimizi yapalım" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 03.11.2015 10:27
Değiştirme Tarihi: 03.11.2015 13:04

Kanarya sezon başında büyük paralar harcayarak dünya yıldızlarıyla bezenmiş bir kadro kurmuştu. Bu müthiş takım da Vitor Pereira'ya emanet edildi. Ancak Portekizli hocanın başta Robin van Persie ve Luis Nani olmak üzere birkaç yıldızla sorun yaşaması "Bu kadroyu yönetemiyor" eleştirilerini de beraberinde getirdi. Hollandalı yıldız Bursa ve Beşiktaşkarşılaşmalarında hocasıyla tatsız görüntüler sergilerken, Nani de Osmanlı maçına götürülmemişti. Pereira iki dünya yıldızıyla özel bir görüşme gerçekleştirdi ve herkes eteklerindeki taşları döktü. Pereira'nın öncelikle Van Persie ve Nani gibi iki kariyerli oyuncuyla çalışmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdiği öğrenildi. 

"Bana yardım edin"

Portekizli hocanın bu buluşmada "Daha önce Falcao, James Rodriguez gibi yıldızlarla çalıştım. Benim yıldız oyunculara karşı bir kompleksim yok. Sizler de benim için çok değerlisiniz. Bu takımın teknik direktörü benim ve kararlar bana ait. Siz de bu konuda bana yardımcı olun. Herkesin kazanacağı bir ortam oluşturalım. Hepimiz profesyoneliz ve Fenerbahçe'nin başarısı için buradayız" ifadelerini kullandığı kaydedildi. Van Persie ve Nani de kendilerine yapılan yatırımın karşılığını vermek için fazladan çaba gösterdiklerini ifade etti.