Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Pereira kovulunca Ümit Özat TT oldu!

Pereira kovulunca Ümit Özat TT oldu!

Fenerbahçe Yönetim Kurulu'nun Vitor Pereira ile yolları ayırma kararı aldığı haberlerinin ardından sarı lacivertli takımın teknik direktör adayları arasında Ümit Özat'ın da adının geçmesi sosyal medyada büyük yankı yarattı. Hakkında binlerce yorum yapılan genç teknik adam, Twitter'da TT listesinde 2. sıraya kadar yükseldi. İşte Ümit Özat hakkında yapılan yorumlardan bazıları:

11.08.2016 23:03

aykutorekBelki Ümit Özat da başarılı olamaz orası ayrı ama Ümit Özat Galatasaray'dan gol yendiğinde kahve içmez kendini yırtar bizim istediğimiz bu.

ntqmirzeyevÜmit Özat Diyenlere Soruyorum Kaç Takım Çalıştırmış? Böyle Birşey Olamaz! Kesinlikle Kariyerli Biri Gelmeli Artık Risk Alma Vakti Değil!

Vitor Pereira gidince sosyal medya ayağa kalktı

rualtunÜmit Özat'ı isteyenlerin, iyi niyetli, takımın başarılı olmasını isteyen Fenerbahçeliler olduklarına inancım tam.

İşte Fenerbahçe'nin teknik direktör adayları

hakanhepcan Şimdilik ülkeyi bilen biri gelsin, Ümit Özat hatta Yılmaz Vural bile olabilir. Yılmaz hoca o hırsla şampiyon bile yapar yemin ederim :)))

Fenerbahçe idmanında dikkat çeken ilginç görüntüler!

alankapatanFenerbahçe, Ümit Özat'ı getirirse, gelecek sezon ikinciliği de göremeyebilir.

hichmetVİTOR PERRİRA GİTSE DE ÜMİT ÖZAT GELSE. HER PERŞEMBE TÜRKÜ SÖYLEME GÜNLERİ OLUR. EVET ŞİMDİ VAN PERSİE'DEN SİVAS'IN YOLLLARI TÜRKÜSÜ GELİYOR

 

Yorumlar | 0
üye profil