Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Pereira hızını artırdı!

Pereira hızını artırdı!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, sezonun ilk antrenmanında fırtına gibi esti, hücuma ağır çıkan oyuncularına tepki gösterdi.

28.06.2016 05:09

SENAD OK
Fenerbahçe’nin hocasının istekli ve motive oluşu dikkat çekerken, eksik kadroya rağmen çalışmalar tempolu başladı. İlk gün özellikle savunmadan çıkışlar üzerinde duran Pereira minyatür kale maçı sık sık keserek, “Hücuma hızlı çıkmadığınız sürece sürekli oyunu durduracağım. Daha hızlı olmalıyız” uyarısını yaptı.
Fenerbahçe dün sabah Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı çalışma ile yine sezonu açtı.

Teknik Direktör Vitor Pereira antrenman öncesi oyuncuları ile bir toplantı yaptı ve “Yeni sezonun hepiniz için sakatlıksız ve başarılarla dolu geçmesini diliyorum. Her şeyden önce antrenmanlarımıza ve maçlarımıza üst seviyede konsantre olmalıyız. İşimizi en iyi şekilde yapabilmek için bütün gücümüzle çalışalım, iyi bir takım olmayı başaralım ve keyif alalım. Hepinize güzel, huzurlu ve sonunda kupalar kazandığımız bir sezon diliyorum” dedi.

Portekizli hoca bu konuşmanın ardından başlayan idmanda adeta fırtına gibi esti. Pereira’nın yeni sezon öncesi istekli ve motive oluşu dikkat çekerken, eksik kadroya rağmen çalışmalar tempolu başladı. Fenerbahçe’nin çalıştırıcısı özellikle pas çalışması ve minyatür kale maç sırasında oyuna sık sık müdahale etti. Pereira daha ilk günden takımından hızlı oyun istedi.

Eleştiri almıştı
Geçen sezon bu konuda sarı-lacivertliler ciddi şekilde eleştiri almıştı. Portekizli hoca bu nedenle savunmadan çıkışlar üzerinde önemle durdu. Sürekli idmanı kesen Pereira, “Hızlı çıkmadığınız sürece sürekli oyunu durduracağım. Daha hızlı çıkmalısınız. Çabuk olmalıyız” dedi.

Bu arada Portekizli teknik adam çalışma öncesi basın mensuplarının da yanına gelerek yeni sezon için başarı dileğinde bulundu.

Yorumlar | 0
üye profil