Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Pereira'dan Emenike'ye övgü!

Pereira'dan Emenike'ye övgü!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Panathinaikos ile oynanan hazırlık maçının ardından açıklamalarda bulundu.

14.07.2016 00:31

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Panathinaikos ile oynanan ve 2-1 kazandıkları hazırlık maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Vitor Pereira'nın maç sonu yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamaları şöyle:
"Bugün takımı beğendim"
"Hazırlanmak için az zamanımız var. Birçok oyuncumuz takıma yeni katıldı. Maç yaparak tempo kazanmak zorundayız. Bu sürede idmanları da sürdürmeliyiz. 3-4 günde bir maç oynayacağız ve bu sürede idmanları da sürdürmemiz gerekiyor. Bugün takımı beğendim. Dün kuvvet çalıştık ve bugün hızlı, tempolu bir maç oynamak mümkün değildi. Kolektif anlamda takımımın verdiği görüntüden memnunum. İyi bir rakiple karşılaştık. Ben topa biraz daha fazla sahip olmamızı istiyorum. Hak ederek kazandık ama hala geliştirmemiz gereken noktalar var."

"Emenike işimizi kolaylaştırıyor"
"Emenike patlayıcı bir oyuncu. Bizim takımımızda eksik nokta da patlayıcı oyuncu eksikliği. Rakibi dengesiz yakalıyor, savunma arkasına koşuyor ve tehlike üretiyor. Bu da bizim işimizi kolaylaştırıyor. Bu sezon inanıyorum ki takım için önemli oyuncu olacak."

Martin Skrtel ve İsmail Köybaşı yorumu
"Martin Skrtel ve İsmail Köybaşı transferlerinden memnunum. Takımımıza kalite katabilecek iki oyuncuyu kadromuza kattık. Ama en önemli nokta bizim için karakter. Ben böyle bir takım oluşturmak istiyorum bu sene. Karakterli, istekli ve birlikte takımın hedeflerine konusunda kararlı bir şekilde yoluna devam eden konsantre olmuş bir takım istiyorum."

Fenerbahçe - Panathinaikos: 2-1

Yorumlar | 0
üye profil