Pelkas Fenerbahçe'yi istiyor

Pelkas Fenerbahçe'yi istiyor
Yayınlanma Tarihi: 11.01.2019 14:59 | Değiştirme Tarihi: 11.01.2019 14:59

Fenerbahçe, yabancı transferdeki sessizliğini Dimitris Pelkas'ı renklerine bağlayarak bozmak istiyor.

Fenerbahçe ligin ikinci yarısına iddialı bir kadro ile başlamak istiyor. Bu kapsamda transfer çalışmalarına hız veren sarı-lacivertli kulüpte Damien Comolli elindeki listedeki isimleri takıma kazandırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu isimlerden biri olan Yunan PAOK takımının 10 numarası Dimitris Pelkas’la, Fenerbahçe sportif direktörü Damien Comolli görüşmelerini tamamladı. Oyuncunun İstanbul’a gelmeye sıcak bakması sarı-lacivertlilerin elini güçlendiriyor.

Fenerbahçe'de ofansif orta saha transferi yönetimin ilk hedefi durumunda. Öne çıkan isim ise PAOK'un 10 numarası Dimitris Pelkas. Ancak Yunanistan Ligi'nde şampiyonluğa oynayan PAOK, oyuncusundan devre arasında ayrılmak istemiyor. Bununla birlikte Pelkas'ın teklife sıcak bakması Fenerbahçe'nin elini güçlendiriyor. Görüşmeleri yapan Damien Comolli, transferi henüz bitiremedi ancak önemli mesafe kat edildiği bildirildi.

Bilindiği gibi Pelkas, yılbaşı tatili için kız arkadaşıyla İstanbul'a gelmiş ve basketbol takımının Real Madrid ile oynadığı Euroleague maçını salonda takip etmişti.