Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Xavi'ye aşığım'

"Xavi'ye aşığım"

Pele, İspanyol yıldız Xavi'ye "aşık" olduğunu belirtti ve İspanya'nın Barcelona ile benzer bir stilde oynadığını savundu.

10.06.2014 19:40

Pele, İspanyol yıldız Xavi'ye "aşık" olduğunu belirtti ve İspanya'nın Barcelona ile benzer bir stilde oynadığını savundu.73 yaşındaki efsane isim, AS gazetesine verdiği demeçte "Xavi'ye aşığım. O harika bir oyuncu. Barcelona'yı da beğeniyorum. Çünkü kadrolarında Xavi, Iniesta ve Messi gibi özel oyuncuları bulunduruyorlar. Onların takım arkadaşlığı bana Santos'ta Zito ve Coutinho ile yakaladığımız uyumu hatırlatıyor." ifadelerini kullandı.İspanya'nın oyun stilinin Barcelona ile büyük bir benzerlik gösterdiğini sözlerine ekleyen Pele, "Zaten kadrolarında sekiz oyuncu Barcelona'da forma giyiyor." şeklinde konuştu.

"Costa'yı anlıyorum"Brezilya yerine İspanya milli takımında forma giymeyi tercih eden Diego Costa ile ilgili açıklamalarda da bulunan Pele, "Eskiden kimse Brezilya'dan vazgeçmezdi. Ama zaman değişti. Kararına saygı duymak zorundayız. Kendisini nereye ait hissederse orada oynamayı seçebilir." dedi.
Yorumlar | 0
üye profil