Paylaştığı çıplak fotoğraflarla gündeme gelmişti... Irina Moroziuk kulüp başkanı oldu

Geçtiğimiz günlerde çıplak fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Çaykur Rizespor'un Ukraynalı futbolcusu Mykola Moroziuk'un eşi Irına Moroziuk ülkesi Ukrayna'da FC Lion kulübünün başkanı oldu. 

Yayınlanma Tarihi: 02.11.2019 16:48
Değiştirme Tarihi: 02.11.2019 16:48
Paylaştığı çıplak fotoğraflarla gündeme gelmişti... Irina Moroziuk kulüp başkanı oldu

Fiziği ve güzelliğiyle dikkatleri üzerinde toplayan Çaykur Rizespor'un yengesi Irina Moroziuk, gündemden düşmeyecek gibi duruyor. 

Sosyal medya hesabından çıplak fotoğraflarını paylaşarak olay yaratmayı başaran Irina Moroziuk, memleketi Ukrayna'da amatör ligde mücadele eden FC Lion takımının başkanı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

UKRAYNA'NIN İLK FUTBOL KULÜBÜ KADIN BAŞKANI

Ülkemizde popülaritesini artıran Irina Moroziuk, ülkesinde de aynı doğrultuda hareket ederken, elde ettiği başkanlığı da anlamlı hale getiriyor. Sosyal medyadan takipçileriyle haberi paylaşan Moroziuk, ayrıca Ukrayna'da bir futbol kulübünün ilk kadın başkanı olma unvanını elinde bulunduruyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Moroziuk yaptığı paylaşıma, "Aslan yavrularım, FC Lion'ın başkanı olmaktan onur duyuyorum. Büyük hedeflerimiz var.Lviv Futbol Federasyonu'nun bizi destekleyeceği ve resmi maçlara katılmaya devam etmemize izin vereceğimize inanıyorum. Birleşik, güçlü ve bağımsız bir Ukrayna için varız." notunu düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kulüp de Moroziuk'un paylaşımının ardından resmi sitesinden, "Böyle bir başkana sahipken ikinci ya da üçüncü olma şansımız yok. Her durumda kazanmak için savaşacağız." açıklamasını yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Moroziuk'un Instagram'da 38 bin takipçisi bulunuyor.