Paris'te Ramos depremi! Yollar ayrılıyor

Sezon başında büyük umutlarla Fransız takımı PSG'ye transfer olan tecrübeli savunma oyuncusu Sergio Ramos, henüz yeni takımının formasını giyemedi. 35 yaşındaki stoperle ilgili Fransız basını, çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

Yayınlanma Tarihi: 01.11.2021 19:54
Değiştirme Tarihi: 01.11.2021 19:54
Paris'te Ramos depremi! Yollar ayrılıyor

Sezon başında 16 sene boyunca formasını terlettiği İspanyol devi Real Madrid'den ayrılarak Fransız ekibi PSG'ye transfer olan Sergio Ramos, sakatlığı nedeniyle henüz resmi maça çıkamamıştı.

Ligde oynanan Lille maçı sonrası antrenmanlara başlayarak sahalara döneceği belirtilen Ramos halen formayı sırtına geçirebilmiş değil. Yaşanan bu gelişmenin ardından Fransız basını dikkat çeken bir iddia ortaya attı.

Le Parisien'in haberine göre PSG, 35 yaşındaki İspanyol oyuncuya olan güvenini kaybetmeye başladı. Ramos'un sözleşmesini feshetme ihtimalini masaya yatıran Fransız ekibinin bu konuda çalışmalara başlayacağı öne sürüldü. Sergio Ramos'un da bu transferi hata olarak görmeye başladığı belirtildi.

İspanyol oyuncu, 5 Mayıs'tan bu yana resmi bir karşılaşmaya çıkmadı. Neredeyse beş aydan fazla bir süredir sahalarda yer almayan Ramos'un ne zaman forma giyeceği de belirsizliğini koruyor. (Hürriyet)

İlgili Sayfalar: Spor