Paris Saint Germain Neymar'ın sözleşmesini 2025 yılına kadar uzattı

Paris Saint Germain, Brezilyalı yıldızı Neymar da Silva Santos Junior'un sözleşmesini 30 Haziran 2025 yılına kadar uzattıklarını duyurdu. Mevcut sözleşmesi 2022 sona erecek olan Neymar ile PSG, 3 yıllık kontrat imzalamış oldu. 

Yayınlanma Tarihi: 08.05.2021 15:41
Değiştirme Tarihi: 08.05.2021 15:41
Paris Saint Germain Neymar'ın sözleşmesini 2025 yılına kadar uzattı

Performansı zaman zaman eleştirilse de PSG'nin en etkili silahları arasında yer alan Neymar'ın sözleşmesi, 2025 yılına kadar uzatıldı. 

Yeni sözleşmesine imza atan Neymar yaptığı açıklamada, 'PSG'deki macerama devam etmekten gerçekten çok memnunum' dedi. Neymar, 'Paris'te çok mutluyum ve bu kadronun bir parçası olmaktan, bu oyuncularla çalışmaktan ve bu kulübün tarihinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Bunlar beni bu büyük projeye daha da fazla inandıran şeyler. Burada bir insan olarak ve bir oyuncu olarak da büyüdüm. Bu yüzden sözleşmemi uzattığım için çok mutluyum ve burada daha çok kupa kazanmayı umuyorum" dedi. 

Paris Saint-Germain'in Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Nasser Al-Khelaïfi, “PSG'yi büyütme konusundaki iddialı projemizin özü, oyuncularımızın kalbi, yeteneği ve adanmışlığıdır. Neymar Jr'ın 2025'e kadar PSG ailesine olan uzun vadeli bağlılığını yeniden teyit etmesinden ve hayranlarını memnun etmeye devam edecek olmasından dolayı gururluyum. Projemizin bir parçası olmasını ve uzun yıllar bizimle birlikte olmasını dört gözle bekliyoruz. ” dedi.