Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Paris Saint-Germain'den Neymar'a 190 milyon Euro'luk teklif geldi!

Barcelona'lı futbolcu Neymar'ın menajeri Wagner Riberio, PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi'nin Neymar ile görüşerek 190 milyon Euro'luk transfer teklifinde bulunduğunu ifade etti.

14.09.2016 17:23

Futbol tarihinde rekor teklif.... Barcelona'nın Brezilyalı futbolcusu Neymar'ın, Paris Saint-Germain Başkanı Nasser Al-Khelaifi ile görüştüğü, ve bu görüşmede reıkor bir teklif konuşulduğu ortaya çıktı.Neymar'ın menajeri Wagner Ribeiro, ESPN Brezilya kanalında katıldığı 'Bola da Vez' programında bu transfer görüşmesinin detaylarını paylaştı. 

Başkan'dan çılgın teklif...
Ribeiro, ilk olarak 1 Haziran'da Neymar ile başkanın görüştüğünü, ay sonunda da bir otelde yıldız futbolcunun babasıyla bir araya geldiğini ifade etti. Neymar için PSG Başkanı'nın 190 milyon Euro'luk serbest kalma maddesini ödeyebileceğini, Brezilyalı yıldıza da 40 milyon Euro'luk bir teklif yaptığını dile getirdi. Wagner Ribeiro, "Neymar, şehri ve takımı sevdiği için Barcelona'da kalmak istedi. Babası da İspanya'da kalması için baskı yaptı" şeklinde konuştu.

PSG kullanıldı 

24 yaşındaki Barcelonalı yıldızın menajeri, "Neymar'ın babası, Barcelona ile sözleşme yenilemek için PSG'yi kullandı. Normalde bu görüşmeden Barcelona'nın haberi olmayacaktı. Ama birisi fotoğrafı çekip Barcelona Kulübü'ne gönderdi. Neymar'ın babası PSG ile görüşürken aynı zamanda Katalan ekibiyle de görüşüyordu" sözlerini dile getirdi. 

Özel jet teklifi! 

Menajer Ribeiro, PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi'nin transfer görüşmesinde Neymar'a ayrıca ülkesindeki milli maçlara gidebilmesi için özel jet imkanı sunacaklarını, ayrıca mali açıdan hiçbir sıkıntı yaşamayacağını da sözlerine ekledi.

Yorumlar | 0
üye profil